Problemy ze zbieraniem informacji o WOŚP w Lędzinach

Problemy ze zbieraniem informacji o WOŚP w Lędzinach

8 wyświetlaj
0

Zastanawiające, że jeszcze w poniedziałek 23 stycznia br. nie zauważyłem na stronach internetowych i na Facebooku żadnych tekstów podsumowujących tegoroczny finał WOŚP w Lędzinach, bądź na temat udziału w tym finale danej instytucji, placówki oświatowo-wychowawczej, stowarzyszenia, organizacji.

Lakoniczna, kilkudaniowa, informacja była tylko na stronie jednego z serwisów internetowych, natomiast na stronach Urzędu Miasta Lędziny widniała jedynie krótka wzmianka, a także fotoreportaż z finału w sali Piast, na stronie PZS-u kilkanaście zdjęć, na stronie Gimnazjum nr 2 krótki film i kilka zdjęć, a na stronach obydwu miejskich przedszkoli po kilka zdjęć. Nie wiem jak rozumieć brak informacji tekstowych czy fotograficznych na stronach internetowych czy Facebooku pozostałych placówek oświatowych czy instytucji miejskich ? Czyżby grały w tym wszystkim rolę jakieś pozamerytoryczne względy? Aż się boję nawet pomyśleć, że polityczne!
Byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby ktoś zechciał mi powyższą sytuację – jakże odmienną w tej sprawie od minionych lat – wyjaśnić bądź uzasadnić. W związku z powyższym nie byłem w stanie po raz pierwszy od czternastu lat napisać pełnego tekstu – zawierającego wszystkie wiarygodne dane –bowiem odsyłano mnie od przysłowiowego Annasza do Kajfasza. Przyznaję, że najczęściej nie miałem ochoty tego czynić. Informacje musiałem więc zbierać z wielu źródeł i częstokroć nieoficjalnie, więc opublikowany wcześniej artykuł o lędzińskim finale WOŚP jest bezsprzecznie najgorszy od czternastu lat, za co szanownych Czytelników i za spore opóźnienie serdecznie przepraszam!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.