Powiat: Kronika policyjna

Powiat: Kronika policyjna

1 wyświetlaj
0
  • 20.11. Bojszowy, ul. Ruchu Oporu, policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Woli, który kierował samochodem bez wymaganych uprawnień oraz będąc w stanie nietrzeźwości – wynik badania 0,28 mg/l. Ponadto w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu najechał na jego tył.
  • 22.11. Bieruń, ul. Pszenna, policjanci zatrzymali 37-latka, który nielegalnie pobierał energię elektryczną.
  • 22.11. Bieruń, ul. Granitowa, z terenu łaźni kopalni przywłaszczona telefon komórkowy marki Samsung Galaxy J5.
  • 22.11. Bieruń, ul. Granitowa, policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Bierunia, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości – wynik badania 2,64 promila.
  • 26.11. Lędziny, ul. Fredry, z parkingu skradziono samochód marki Audi A7 koloru czarnego.
  • 25.11. Międzyrzecze, ul. Żubrów, kierujący samochodem marki Volkswagen 32-letni mieszkaniec Chełmka znajdując się w stanie nietrzeźwości – 0,57 mg/l, spowodował kolizję drogową.

O autorze

Damian Kostyra

Historyk, dziennikarz, związany wcześniej z takimi tytułami, jak: Rodnia, Lędziny-teraz!, Dziennik Zachodni i serwisem internetowym Kurier Lędziński. Specjalizuje się w tekstach z kultury, historii oraz szeroko rozumianej publicystyki. Z portalem szwarne.info związany, jako współtwórca projektu i redaktor odpowiedzialny za jego prowadzenie od strony redakcyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w administracji i mediach.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.