Powiat: Kronika policyjna przełomu marca i kwietnia

Powiat: Kronika policyjna przełomu marca i kwietnia

1 wyświetlaj
0

Co odnotowali bieruńscy policjanci w okresie świątecznym i tuż po nim.

30.03. LĘDZINY, UL. LEWANDOWSKIEJ, włamano się do samochodu dostawczego marki Mercedes, z którego skradziono elektronarzędzia, palnik do lutowania i drobne narzędzia.

21.03. ŚWIERCZYNIEC, UL. GRANICZNA, oszustwo internetowe – za pośrednictwem  portalu OLX zakupiono bilety na koncert, których nie otrzymano do dnia zgłoszenia, jak również nie otrzymano zwrotu pieniędzy (zgłoszono 04.04.2018).

04.04. LĘDZINY, UL. HOŁDUNOWSKA, policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Lędzin, który w mieszkaniu uprawiał konopie indyjskie.

05.04. BIERUŃ, UL. GRANITOWA, policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Bierunia, który posiadał przy sobie 0,20 grama marihuany.

06.04. BIERUŃ, UL. GRANITOWA, policjanci zatrzymali 59-letniego bierunianina, który kierując samochodem marki Peugeot 206 nie zastosował się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, a ponadto kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości – wynik badania 3,52 promila.

06.04. BIERUŃ, UL. CHEMIKÓW, policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Bierunia, który znieważył funkcjonariuszy Policji wykonujących obowiązki służbowe.

Policja

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.