Kronika policyjna m.in. o kradzieży w oczyszczalni ścieków

Kronika policyjna m.in. o kradzieży w oczyszczalni ścieków

14 wyświetlaj
0

Powiat. Oszustwa internetowe, kradzieże i jazda po pijanemu to kolejna porcja zdarzeń, które miały miejsce we wrześniu na teranie powiatu, odnotowanych przez bieruńskich policjantów.

12.09. BIERUŃ, UL. OŚWIĘCIMSKA, funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP w Katowicach wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KPP w Bieruniu zatrzymali 26-letniego mieszkańca Bierunia, u którego w piwnicy ujawniono 7 sadzonek konopi indyjskich.

16.09. LĘDZINY, UL. SZENWALDA, policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Tychów, który kierował samochodem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynik badania 0,87 mg/l. Ponadto 36-latek na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze drogi i uderzył w ogrodzenie.

15.09. BIERUŃ, UL. WARSZAWSKA, na terenie firmy przywłaszczono pozostawiony na stole portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy.

16.06. IMIELIN, UL. TURYSTYCZNA, oszustwo internetowe – oferująca zestaw zabiegów kosmetycznych po otrzymaniu kwoty 280 zł na wskazane konto do dnia zgłoszenia nie wywiązała się z zobowiązania i nie zrealizowała kuponu (zgłoszono 18.09.2017).

07.09. BIERUŃ, UL. GRANITOWA, oszustwo internetowe – za pośrednictwem internetu zakupiono nocleg na terenie Niemiec, który pomimo wpłaty na wskazane konto 680 zł, nie został zapewniony (zgłoszono 18.09.2017).

22.09. BIERUŃ, UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE, policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca Bierunia, który kierował samochodem nie stosując się do decyzji o cofnięciu uprawnień, a ponadto znajdował się w stanie po użyciu alkoholu – wynik badania 0,16 mg/l.

24.09. IMIELIN, UL. WANDY, z pomieszczeń biurowych oczyszczalni ścieków skradziono dwa komputery, monitor i router.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.