Druga edycja Pchlego Targu

Druga edycja Pchlego Targu

5 wyświetlaj
0

Bieruń. Pchli targ na bieruńskim Rynku był udanym wydarzeniem. Pomysł spodobał się mieszkańcom, jednak by idea tej imprezy przetrwała, potrzebne są kolejne edycje.

Jak wszyscy wiemy, początki nie należą często do łatwych. Jest to kiełkujące wydarzenie, o które musimy zadbać wspólnie. Dlatego zachęcamy mieszkańców do aktywności, nie tylko tej zakupowej, ale również wystawienniczej. Idea sprzedaży garażowej czy właśnie tego typu jak Pchli targ przyjęła się w wielu miastach, nawet dzielnicach na całym świecie. To doskonała okazja do znalezienia czegoś ciekawego, czy pozbycia się zbędnych rzeczy. I to nie żadna ujma, by przyjść i wystawić swoje rzeczy. Pośród nas jest wielu ludzi, którzy lubią starocie, rzeczy używane, bo w nich doszukują się czegoś z tzw. duszą, co jest oryginalne i wyszukane.
Nie jesteśmy Krakowem czy Bytomiem, gdzie cyklicznie na wielką skalę spotykają się miłośnicy staroci, poszukiwacze artefaktów czy drobiazgów z przeszłości oraz ciekawych ubrań, galanterii i biżuterii, ale możemy lokalnie spróbować, by co jakiś czas spotkać się na Rynku, pohandlować, powymieniać się, a nawet podarować komuś coś za darmo.
Przypomnijmy, że pierwszy Pchli targ za nami, odbył się 1 kwietnia br. Idea organizowania tego wydarzenia ma charakter cykliczny, będzie odbywała się co 2 sobotę każdego miesiąca, do października 2017 r.
A dziś zapraszamy na 2 edycję.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.