Bieruń: Przemysław Major zapowiedział zakończenie pracy w bieruńskim ratuszu

Bieruń: Przemysław Major zapowiedział zakończenie pracy w bieruńskim ratuszu

1 wyświetlaj
1

Były radny miejski i przewodniczący Rady, obecny naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej zakończy po 16 latach pracę w bieruńskim ratuszu. Lipiec będzie ostatnim miesiącem Jego pracy.

Przemysław Major (na zdjęciu) pożegnał się dziś (28 czerwca) z bieruńskimi samorządowcami, ponieważ to ostatnia Sesja Rady Miejskiej przed miesięczną, lipcową przerwą. Umowę o pracę rozwiązano za porozumieniem stron. Naczelnik w swoim wystąpieniu podziękował radnym za współpracę, wnioski, spostrzeżenia oraz twórczą krytykę.

Nie chcę mówić dzisiaj do widzenia, lecz do zobaczenia-powiedział na pożegnanie Przemysław Major.

 

O autorze

Lech Gawin

Lech Gawin-dziennikarz, fotograf. Od 28 lat mieszka w Bieruniu. Zaczynał jako wydawca i kolporter gazetki osiedlowej ,,Głos Homera''. Później był felietonistą w portalu oswiecimonline. Oprócz naszego portalu, współpracuje z serwisem lokalnym, ,,Nowym Info'', ,,Kwadratem'' prowadzi też fanpage na Facebooku ,,Nasz Bieruń-z innej perspektywy'', który jest kroniką wydarzeń z miasta i regionu. Założyciel Stowarzyszenia na rzecz Osiedla ,,Homera'' Od 15 lat działacz społeczno-charytatywny. Niepełnosprawny. Podczas tegorocznych Dni Bierunia wyróżniony grawertonem za promowanie wydarzeń w mieście i regionie.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.